2 października 2018

O mnie

Nazywam się Marta Wróblewska. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką z 18letnim stażem. Od pięciu lat pracuję Techniką Bowena ( tytuł terapeuty). Jestem trenerką Metody Odpinania, którą zajmuję się od czterech lat. Ćwiczę Gimnastykę Słowiańską i nie tylko. Piszę wiersze. Trenowałam 18 lat Sztuki Walki i 7 lat jogę.
Od zawsze chciałam pomagać ludziom. Swoją przygodę zaczęłam od fizjoterapii. Sama borykałam się z problemami ciała, psychiki i ducha, szukając coraz to nowych technik pracy z pacjentami i ze sobą, doszkalając się na coraz to nowych kursach: masaż tkanek głębokich, terapia punktów spustowych, kinezjology taping, terapia manualna funkcjonalna, terapia manualna tkanek miękkich, refleksoterapia dłoni i stóp, masaże relaksacyjne, drenaż limfatyczny, trening funkcjonalny.
Testowałam na sobie i szukałam coraz skuteczniejszych metod. Tak trafiłam na Technikę Bowena, która to bardzo pomogła mi w bólu kręgosłupa. Jej szerokie spektrum działania i brak przeciwwskazań przekonały mnie, a także doskonałość naszych ciał, które wystarczy odpowiednio zastymulować , żeby mogło samo się naprawić. Po latach dostrzegłam zdumiewającą różnicę. To nie tylko ulga w bólu. Ja się zmieniłam.
Jednak, jako że nie siedzę w miejscu, zajęć i problemów nie brakowało. Jednocześnie miałam studia, kursy, pracę, treningi i ciągle czegoś brakowało.
Pełnię dała mi Metoda Odpinania. Tutaj odnalazłam przyczynę zaburzeń w ciele i w życiu. Zrozumiałam mechanizmy, które powodują negatywne zdarzenia w naszym życiu i skąd się biorą napięcia, bóle i choroby. Teraz kiedy moje życie i zdrowie zmieniło się nie do poznania, chcę się tym dzielić i pomagać innym.
Serdecznie zapraszam i wszystkiego dobrego życzę😊

Marta

Tag: Technika Bowena Łódź, warsztaty Medytacyjne, Infuzja Tlenowa Łódź, Masaż Relaks Łódź,  Metoda Odpinania