2 października 2018

Procesy oddechowe

PROCESY ODDECHOWE/ĆWICZENIA UWALNIAJĄCE- napięcia, blokady, przyczyny schorzeń z obszaru bioder, brzucha i lędźwi. Za ten obszar odpowiada druga czakra, która jest u ludzi najbardziej zablokowana, bo aż w 98%. Praca z tym obszarem jest korzystna dla całego ciała, dla poprawy relacji, dla jakości współżycia, twórczości, akceptacji siebie i swojego ciała, akceptacji naszego zewnętrznego świata. Będziemy poprzez energię z tlenu oczyszczać nasze wnętrze. Oddech to życie.

To życie w naszym ciele, komórkach, tkankach, narządach. Tkanki dotlenione i ruchome, to tkanki świadome. Ludzie, którzy żyją pełnią życia, oddychają pełnią życia, pełną piersią, rozluźnionym brzuchem. Akceptują i cieszą się tym co w ich świecie, w umyśle i sercu. Tutaj nie ma miejsca na lęki i spięcia. Tutaj tworzy się nowe życie. Ciało porusza się miękko, lekko i bezboleśnie, jest zdrowe, jędrne i silne. Tego wszystkim życzę😊

U większości ludzi jednak to tak nie wygląda.

Zapraszam na warsztaty, gdzie zaprezentuję techniki, z którymi będzie można pracować samodzielnie. W razie trudności zapraszam na sesje indywidualne. Oprócz tego dowiecie się tego czego uczę na medytacjach. Patrz zakładka medytacje.

Czas trwania: 3-4 godziny

Liczba osób:4-6

Cena: 300zł

Miejsce: Łódź/lub tam, gdzie zbierze się grupa

Zapisy: 880-455-707 lub anastazjabowen1@gmail.com

Terminarz: 13lub 14.10.18 lub piątki

 

Tag: Warsztaty Medytacyjne, Infuzja Tlenowa Łódź, Technika Bowena Łódź, Metoda Odpinania, , Masaż Relaks Łódź